Polis Özel Harekat Keskin Nişancı Oyunu

Aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 206 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Safir Game
Birbirinden heyecanlı bölümleri ile kötü hava koşullarına karşı teröristlerle kıyasıya mücadele edebileceğiniz bir oyundur.

Polis Özel Harekat Keskin Nişancı oyunu polis teşkilatının göz bebeği olan 'Özel Harekat' lardan oluşan bir oyundur. Bu oyunla; şehirlerde, dağlarda veya kırsallarda bulunan teröristleri yok edebilirsiniz. Özel harekat bağlı, eğitimli ve seçkin olan polislerde gerçekleştireceğiniz operasyonlar nefes kesici nitelikte!

Polis Harekat Keskin Nişancı oyununda zırhlı araçlarda bulunmaktadır. Ejder modeli zırhlı özel harekat aracıyla kasabayı basan teröristleri yoğun kar yağışına rağmen alt edebilirsiniz.

Hangi görevlerde, hangi özel aracı kullanmak istiyorsanız tek dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kimi görevlerinizde zırhlı aracı siz kullanabilir, dilerseniz de otomatik sürüş özelliğinden faydalanabilirsiniz. Size düşen tek şey; TTZA başına geçerek teröristleri tek tek yok etmek olacaktır.

Her bölümün kendine ait tamamlanma skorunun bulunduğu Polis Özel Harekat Keskin Nişancı oyununda; Sniper keskin nişancı silahı ile atışlarını daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede daha fazla skora sahip olabilir, istediğiniz her an başka bir bölümde oynayabilirsiniz.

Teröristlerin bulunduğu kamplara girerek, özel silahlarınızla görünmeden, düşmanlarınızı kolayca yok edebileceğiniz Polis Harekat Keskin Nişancı oyununda farklı bölümlere geçerek size verilen görevleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışın!

Polis Özel Harekat Keskin Nişancı Oyunu indir